SITG Kielce logo
Powrót do listy aktualności
Aktualnosci

SZYMON BUJAK 1974-2026

Człowiek umiera zawsze za szybko, 
razem z człowiekiem umiera wszystko.
Tylko wspomnienia po nim zostają które po czasie,
mgliste  się stają których tak wiele a jednak za mało, 
znowu za szybko wszystko się stało. 
Czasu nie było na pożegnanie.
Pozostał ból i serca łkanie

Z ogromnym smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o nagłym odejściu na „wieczną szychtę” w dniu 25 marca br. Członka Zarządu Oddziału Kielce SITG, Przyjaciela, Kolegi Szymona Bujaka. 

Szymon był Członkiem SITG od 2006 r., od początku związany z działalnością Oddziału SITG Kielce. Zawsze zaangażowany, uczynny, radosny i pomocny, był „naszą Lalunią”, „naszym Pedro”.
Zawodowo związany był z Firmą „Geol-Min” jako KRZG w Kopalni „Józef” w Pałęgach. Posiadał liczne odznaczenia, m.in.: Zasłużony Działacz SITG, Srebrna i Złota Odznaka -Zasłużony dla Stowarzyszenia, Honorowe Wyróżnienie Odznaką Patronki Górników „Św. Barbary”.  

Rodzinie i Bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Zarząd oraz Koleżanki i Koledzy z SITG O/Kielce  

Z życia zostałeś nam zabrany, ale nie z naszych serc.
Cześć Jego pamięci!

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 31 marca br. o godz. 12.00 w Kaplicy na Cedzynie