Człowiek umiera zawsze za szybko,
razem z człowiekiem umiera wszystko.
Tylko wspomnienia po nim zostają które po czasie,
mgliste się stają których tak wiele a jednak za mało,
znowu za szybko wszystko się stało.
Czasu nie było na pożegnanie.
Pozostał ból i serca łkanie
Z ogromnym smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o nagłym odejściu na „wieczną szychtę” w dniu 25 marca br. Członka Zarządu Oddziału Kielce SITG, Przyjaciela, Kolegi Szymona Bujaka.

Szymon był Członkiem SITG od 2006 r., od początku związany z działalnością Oddziału SITG Kielce. Zawsze zaangażowany, uczynny, radosny i pomocny, był „naszą Lalunią”, „naszym Pedro”.
Zawodowo związany był z Firmą „Geol-Min” jako KRZG w Kopalni „Józef” w Pałęgach. Posiadał liczne odznaczenia, m.in.: Zasłużony Działacz SITG, Srebrna i Złota Odznaka -Zasłużony dla Stowarzyszenia, Honorowe Wyróżnienie Odznaką Patronki Górników „Św. Barbary”.
Rodzinie i Bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.
Zarząd oraz Koleżanki i Koledzy z SITG O/Kielce
Z życia zostałeś nam zabrany, ale nie z naszych serc.
Cześć Jego pamięci!
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 31 marca br. o godz. 12.00 w Kaplicy na Cedzynie