
Jesteśmy zaszczyceni, że #IIIKongresGórnictwaSkalnego został objęty Patronatem Honorowym przez Rektora Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, Jego Eminencję prof. dr hab. inż. Jerzego Lisa.
Akademia Górniczo-Hutnicza http://www.agh.edu.pl/ powołana w 1913 r, a otworzona w 1919 r., to jedna z najlepszych, najbardziej renomowanych oraz nowoczesnych polskich uczelni.
Kadra inżynieryjna zatrudniona w odkrywkowych zakładach górniczych to absolwenci AGH, tym bardziej jesteśmy dumni, że Rektor AGH objął swym Patronatem Honorowym nasz III KGS.